VİZE DANIŞMANLIĞI

Günümüzde vize almak, iş ve özel hayatın bir parçası haline gelmiştir. Uluslararası dolaşımın artması, uygun uçak ve konaklama bedelleri, uluslararası firmalardaki çalışma koşulları göz önünde bulundurulduğunda artık her an yurt dışına seyahat etmek bir lüks olmaktan çıkmıştır. Çoğu beyaz yakalı, çantasında bir pasaport ile dünyanın çeşitli noktalarına uygun fiyatta uçak bileti kovalamaktadır.

Bunun sonucu olarak da vize süreçleri inanılmaz yoğun süreçler olarak gerçekleşmektedir. Her ülkenin koşullarına ve yasalarına göre oluşan istenen belgeler değişiklik göstermekte, vize alma sırasına bazı yanlışlıklar, aksaklıklar ve eksiklikler olabilmektedir. İşte firma olarak biz, yaşanan bu sıkıntıların önüne geçmek, vize sürecinin daha sağlıklı ve sağlam yürütülmesini sağlamak adına müşterilerimize destek veriyoruz.

Başvuru sonrasında red cevabı alınmaması, belgelerin tercüme ve yazımı sırasında yanlışlıklar yapılmaması için uzman kadromuz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile her zaman yanınızdayız. Evrak hazırlanırken, gerekli belge ve dökümlerin yanı sıra kafa karışıklığına neden olabilecek diğer lüzumsuz belgelerin elenmesi, gerekli belgelerin doğru ve eksiksiz olarak dosyalanması, resmi yazıların kurallarına uygun olarak temin edilmesi gibi süreçlerde müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için personelimizin ülkeler konusunda bilgilenmesini de sağlıyoruz.

Ayrıca vize görünmelerinde sık sorulan sorular, istenebilecek ek belgeler gibi yazılı olmayan bir takım özel konularda da destek sağlıyoruz. Bu sayede gerek turistik gerekse iş ve eğitim ile ilgili vize aşamalarında doğru şekilde ilerleme kaydediyoruz. Bünyemizde bulunan tercüman ve uzman personelimiz sayesinde dil ve diğer ayrıntılarla ilgili konularda da başvuru öncesi destek sunulmaktadır.

Vize alındıktan sonraki aşama olan seyahati planlama ve ulaşım, konaklama gibi ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olma konusunda da müşterilerimize istenen destek sağlanmaktadır. İlk kez yurt dışına çıkacak müşterilerimiz için önemli ve özel noktalar, gezilecek yerler ve diğer ufak tefek ayrıntılar da önemli olduğundan, bu konuda da üzerimize düşen görevi mutluluk duyarak yapıyoruz.

Globalleşen dünyada pasaport, vize gibi konular hayatımızın gündemini sık sık meşgul eden ayrıntılar olduğundan bu konuda eğitimli, deneyimli ve bilgili personelimizle her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.